Wentylacja

Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza. Ma to na celu zapewnienie komfortowych i zdrowych warunków do pracy i życia. System wentylacji to odpowiednio zaprojektowany i przygotowany zespół elementów i urządzeń, zapewniający wymaganą intensywność wymiany powietrza wewnętrznego na powietrze czerpane z zewnątrz. Powietrze jest oczyszczane, w zależności od potrzeby może być podgrzewane lub schładzane czy nawilżane.

Z kolei, wentylacja wyposażona w opcję odzysku ciepła reguluje temperaturę i wilgotność powietrza, w taki sposób, by zoptymalizować te czynniki względem warunków panujących w danym pomieszczeniu. Dzięki takiemu funkcjonowaniu, możliwe jest zachowanie pełnej równowagi pomiędzy warunkami panującymi na zewnątrz, a tymi we wnętrzu pomieszczania. Dużym atutem tego rozwiązania jest również fakt, że system klimatyzacyjny zostaje znacznie mniej obciążony własną pracą.

W ofercie KLIMA Plus znaleźć można wentylatory sufitowe biurowe i przemysłowe lub sufitowe i pokojowe, do użytku domowego. Nasza oferta obejmuje także:
- doradztwo i pomoc w wyborze wentylacji dla firm i odbiorców indywidualnych,
- projektowanie systemów wentylacji biur i mieszkań, budynków użyteczności publicznej oraz centrów handlowych, lokalów gastronomicznych oraz usługowych,
- montaż wentylacji,
- serwis wentylacji.