O FIRMIE

Przedsiębiorstwo KLIMA Plus funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Od początku działalności zajmujemy się głównie sprzedażą i dostarczaniem urządzeń klimatyzacyjnych na zamówienie. Już rok po powstaniu poszerzyliśmy działalność, oferując klientom również montaż dostarczonego sprzętu. Zabiegamy o swój sukces poprzez strategiczne planowanie inwestycji i politykę kadrową, dzięki której dysponujemy rozbudowanym i stałym zespołem montażowo-serwisowym, złożonym z doświadczonych specjalistów posiadających zaawansowaną wiedzę z dziedziny klimatyzacji i wentylacji. Pozwala nam to na szybką i efektywną realizację nawet bardzo wymagających zleceń, a także zapewnianie klientom sprawnej obsługi serwisowej - zarówno gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej.

Ponadto, przez cały czas poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, między innymi o realizacje typowych instalacji wentylacyjnych. Pragniemy zapewniać naszym klientom kompleksową, optymalną obsługę.

Jesteśmy specjalistami w zakresie nowoczesnej technologii cyrkulacji powietrza. Nasze rozwiązania doceniają zarówno firmy jak i osoby prywatne. Świadczymy takie usługi jak: dobór i sprzedaż urządzeń oraz ich montaż, a także serwis produktów (gwarancyjny i pogwarancyjny) oraz kompleksową opiekę nad systemami chłodzenia. Od jakiegoś czasu, oprócz urządzeń klimatyzacyjnych, nasza firma oferuje także szeroki zakres rozwiązań chłodniczych. Dokładamy wszelkich starań, by rozwój techniczny był równoległy względem rozwoju technologicznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie wychodzić naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych kontrahentów.

W realizacji zleceń stawiamy na czystość. Niezależnie, czy pracujemy w pomieszczeniach produkcyjnych, na powierzchni biurowej czy w mieszkaniu prywatnym, zawsze zostawiamy po sobie porządek. Pracujemy głównie w Wielkopolsce, ale klientów - zarówno firmowych jak i indywidualnych - mamy w całym kraju!

Dbamy o to, aby każdy klient KLIMA Plus otrzymał fachową poradę, dobrą cenę, rzetelnie wykonaną, profesjonalną usługę oraz – co dla nas bardzo ważne – sprawną opiekę serwisową. Współpracując z nami, klient ma zagwarantowany serwis urządzeń według zaleceń producentów, co pozwala na długie i efektywne korzystanie z systemów klimatyzacyjnych.